Danuta Mirek

Search
Generic filters
Exact matches only
Danuta Mirek
Kontakt z autorem

+48 601 479 905

Psycholog, trener zarządzania, konsultant. Absolwentka UJ; rozwijała swoją wiedzę w zakresie zarządzania i szkoleń w ramach programu rozwoju trenerów MATRIK (w tym w Manchester Business School iThames Valley University).

Od ponad 20 lat prowadzi szkolenia i doradztwo dla firm i organizacji.

Psycholog (Uniwersytet Jagielloński), Certyfikowany Trener Zarządzania (posiada Międzynarodowe Certyfikaty Thames Valley University w zakresie: Treningu, Uczenia się i Rozwoju oraz Doradcy i Asesora).

W latach 1996-2000 była uczestniczką programu rozwoju trenerów MATRIK, w ramach którego m.in. uczestniczyła w kursie zarządzania w Manchester Business School; później uczestniczyła w szkoleniach m.in. związanych z takimi tematami jak coaching, analiza transakcyjna, metoda Sigmund. Posiada licencję w zakresie metody badania kompetencji Sigmund.

Pracowała w firmie doradztwa personalnego, prowadziła kampanie rekrutacyjne oraz liczne badania pod kątem kompetencji miękkich i cech osobowych. Prowadzi audyty rekrutacyjne, projektuje i prowadzi badania w oparciu o metodę AC.

Doświadczenie szkoleniowe i doradcze:
Od 1995 roku pracuje jako trener współpracujący z firmami szkoleniowymi; w tym czasie miała możliwość służyć doradztwem, coachingiem i szkoleniami w systemie otwartym bądź zamkniętym dla ponad 500 firm różnej wielkości; w wielu przypadkach była to współpraca długotrwała.

Posiada duże doświadczenie w szkoleniach:

  • kadry menedżerskiej i działów HR w takich tematach jak: umiejętności menedżerskie; zagadnienia HR (rekrutacja i selekcja, system oceny, outplacement; szkolenia i rozwój pracowników) oraz innych tzw. „miękkich” umiejętności (komunikacja, negocjacje, prezentacje publiczne, rozwiązywanie konfliktów itp.).
  • trenerów ( Identyfikacja i Analiza Potrzeb Szkoleniowych; projektowanie i prowadzenie treningu; ewaluacja treningu, coaching i mentoring).

Jako jedna z kilkunastu osób w Polsce prowadziła doradztwo i ocenę w procesie certyfikacji trenerów zarządzania Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania wydawany przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

Menu