Irena Nowysz

Search
Generic filters
Exact matches only
Irena Nowysz
Kontakt z autorem

+48 601 740 232

Z zawodu jestem inżynierem biomedykiem natomiast z umiłowania jestem analitykiem biznesowym systemów IT z obszaru HRM. Swoje doświadczenie jako analityk zdobyłam w firmie TETA (obecnie UNIT4), gdzie pracowałam 17 lat przy projekcie systemu TETA HR oraz brałam czynny udział w procesie wdrożenia rozwiązań HR dla firm m.in Adecco, Emperia Holding, Grupa INDITEX.

Od 2010 roku tworzę nasz flagowy system TalentPLUS – platformę do obsługi procesów z dziedziny HRM. System został stworzony od podstaw na bazie zdobytych doświadczeń oraz dzięki zaangażowaniu naszych klientów w rozwój portalu. Nasi klienci, to firmy z różnych branż i sektorów jak np. Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Perfecta GLOBAL, Perschmann, franczyzobiorcy restauracji McDonald’s, Chimimeca Polska, Prokom Software. Z platformy korzystają również sieci handlowe oraz firmy produkcyjne. Dzięki nim platforma TalentPLUS wciąż się rozwija a klienci korzystają z bogatej funkcjonalności systemu.

Od 2015 roku prowadzę również firmę pod nazwą eInspire, która świadczy usługi Payroll, moja firma specjalizuje się w rozliczaniu wynagrodzeń dla pracowników restauracji McDonald’s.

Menu