Jolanta Korczowska-Jankowiak

Search
Generic filters
Exact matches only
Jolanta Korczowska
Kontakt z autorem

+48 604 401 386

Z wykształcenia psycholog. Wieloletnia trener, coach, doradca. Od ponad 20 lat szkoli, doradza, prowadzi coachingi. Posiada międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju oparty na standardach brytyjskich NVQ wydawany przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications.

Specjalizuje się w szkoleniach z psychologii biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem motywowania, komunikacji, budowania zespołów, asertywności, mobbingu, rozwiązywania konfliktów, obsługi klienta, zarządzania zmianą. Swoje szkolenia opiera na autorskich programach i ćwiczeniach, które znajdziecie Państwo na stronie hr24.pl w zakładce sklep.

Współwłaścicielka firmy TALENT PLUS i współautorka platformy informatycznej o tej samej nazwie. Aplikacja TALENT PLUS dedykowana jest firmom pragnącym zautomatyzować procesy biznesowe w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Szczegółowy opis jej funkcjonalności znajdziecie Państwo na stronie www.talentplus.pl

Wielokrotnie pomagała firmom w przygotowaniu oraz wdrożeniu systemu ocen okresowych, w oparciu o zróżnicowane metodologie. Jest twórcą katalogu liczącego 160 kompetencji z rozbudowanym ich opisem. Pojedyncze kompetencje można zakupić na naszej stronie w zakładce doradztwo, kompetencje.

Jest partnerem i certyfikowanym trenerem FRIS®, pierwszego polskiego narzędzia do opisu różnorodności sposobów myślenia i działania pracowników. Model FRIS® pokazuje w jakich działaniach pracownicy najlepiej się sprawdzają, jak podchodzą do rozwiązywania problemów i jak się komunikują. Model FRIS® jest stosowany do opisania procesów począwszy od zainicjowania, przez przygotowanie, aż do etapu działania. Więcej o modelu w zakładce doradztwo, testy.

Menu