Liliana Kisiel

Search
Generic filters
Exact matches only
Liliana Kisiel
Kontakt z autorem

+48 603 636 589

Socjolog, absolwentka Poznańskiego UAM-u. Od ponad 15 lat aktywnie działający trener, coach i doradca zawodowy. Obecnie właściciel firmy Edu Trendy Liliana Kisiel. Swoje doświadczenie trenerskie potwierdziła uzyskując w 2012 roku międzynarodowy certyfikat trenera kompetencji „miękkich”. W latach 2005 – 2008 realizowała setki procesów rekrutacyjnych, zarówno na stanowiska zarządcze, menadżerskie, jak i pracowników liniowych. Od 2016 roku Trener Mocnych Stron w firmie TaisjaLaudy&Co, gdzie bazą do pracy z klientem indywidualnym czy zespołem jest test Clifton StrengthsFinder® instytutu Gallupa.

W roku 2012 ukończyła podyplomowe studia z zakresu coachingu na wrocławskiej WSB, następnie doskonaliła umiejętności coacha w Szkole Coachów Biznesu Akademii Grupy SET, specjalizuje się w career coachnigu. Posiada certyfikat trenera Programu Spadochron1, który ukierunkowany jest na doradztwo dla osób zmieniających zawód, poszukujących swojej drogi zawodowej.

Jest również certyfikowanym konsultantem międzynarodowej metody Thomas International2, diagnozującej osobowościowy potencjał zawodowy. Jako trener miała okazję pracować dla firm komercyjnych, reprezentantów administracji i służb publicznych, organizacji pożytku publicznego, oświaty, a także przeprowadziła wiele warsztatów i sesji doradczych realizując projekty w ramach działań POKL-u i POWER. Odbiorcami jej usług były między innymi takie organizacje jak: DGA, PKO S.A., Fota S.A., Ortis S.A, Wojewódzki Urząd Mazowiecki, Fundacja Familiny Poznań, Centrum Kompetencji Sp.j., DSiG Krzysztof Bondyra, a także wiele firm komercyjnych działających na terenie województwa wielkopolskiego.

Idea uczenia się przez całe życie wpisuje się w jej praktykę, od 18 lat jest w nieustanym procesie rozwoju. Obecnie doskonali swoje umiejętności w budowaniu precyzyjnego przekazu i wystąpień publicznych pod okiem Jerzego Zientkowskiego – mistrza Polski w publicznym przemawianiu. Prywatnie, mama dwójki jedynaków 🙂 dorosłej córki i ucznia szkoły podstawowej.

1 Program szkoleniowy „Spadochron” jest najpopularniejszym programem z dziedziny planowania kariery zawodowej wykorzystywanym przez osoby szukające pracy i zmieniające zawód w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach. Od 1994 dostosowany i adaptowany do warunków polskich program dedykowany jest szczególnie dla osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia.

2 Metoda Thomas International jest szeroko wykorzystywana jako podstawa do podejmowania decyzji personalnych w organizacjach, w rekrutacji, w diagnozie umiejętności menadżerskich, handlowych, itp., w doradztwie zawodowym, w projektowaniu ścieżek kariery.

Menu