FAQ

Search
Generic filters
Exact matches only

Produkty w naszym sklepie

Jak działa sklep?

Sklep na stronie HR24 działa podobnie jak typowy sklep internetowy. Po wybraniu interesującego produktu należy kliknąć zamawiam i przejść do płatności. Produkt zostanie dostarczony zamawiającemu na podany przez niego adres mailowy.

Kim są autorzy ćwiczeń?

Autorzy ćwiczeń to osoby z pasją, doświadczeni praktycy, posiadający bogate doświadczenie zarówno w prowadzeniu szkoleń jak i tworzeniu metodologii wspomagającej procesy uczenia się i rozwoju. Wszystkie oferowane przez nas ćwiczenia, case study, gry, zadania zostały przetestowane podczas licznych szkoleń, warsztatów, sesji Assessment i Development Center. Dokładniejsze opisy autorów znajdziecie Państwo w ich profilach.

Czy razem z zakupionym ćwiczeniem otrzymam instrukcje jak je przeprowadzić?

Łącznie z zakupionym ćwiczeniem, scenką, kwestionariuszem otrzymają Państwo dokładny opis zawierający wskazówki jak je przeprowadzić, a także instrukcję dla uczestników oraz proponowane przykładowe pytania do dyskusji.

W jaki sposób otrzymam zakupione ćwiczenia?

Zakupione ćwiczenia otrzymacie Państwo na wskazany adres mailowy, w formie pliku PDF.

Czy mogę dowolnie dysponować zakupionym ćwiczeniem?

Sposób wykorzystania ćwiczeń został szczegółowo opisany w regulaminie. Każde zakupione ćwiczenie jest objęte prawem autorskim, co skutkuje tym, że ćwiczenia mogą być wykorzystywane i powielane tylko przez osobę dokonującą zakupu w wersji przez nas dostarczonej tj. z nazwiskiem autora i adresem strony.

Kto i na jakich zasadach może podjąć współpracę z HR24 odnośnie sprzedaży własnych narzędzi szkoleniowych?

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami posiadającymi w swoim dorobku zawodowym ciekawe i sprawdzone narzędzia szkoleniowe. Zainteresowanych prosimy o kontakt: mailowy lub telefoniczny (w zakładce Kontakt).

Czy mogę otrzymać fakturę za zakupione ćwiczenia?

Oczywiście. Kupujący otrzymuje fakturę VAT za dokonany zakup.

Oferta szkoleń

Czy możliwa jest dostosowanie programów szkoleń do oczekiwań zamawiającego?

Tak. Zamieszczone na stronie programy można dowolnie modyfikować, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Pod programem każdego szkolenia znajdą Państwo arkusz umożliwiający wstępny opis potrzeb dotyczących szkolenia. Na tej podstawie zostanie przygotowany przez trenera zmodyfikowany program szkolenie, po którym możliwy będzie bezpośredni kontakt z nim i możliwość dalszego uszczegółowienia oczekiwań.

Z kim można kontaktować się w sprawie szkoleń?

Każde szkolenie jest przygotowane przez trenera, który realizuje dany temat. Z nim też można się bezpośredni kontaktować w sprawach dotyczących szkolenia.

Czy w ofercie znajdują się tylko szkolenia dedykowane firmom komercyjnym?

Nie. Mamy też szkolenia dedykowane oświacie i to zarówno dla nauczycieli jak i dzieci.

Jak uzyskać informacje odnośnie orientacyjnej ceny szkolenia?

Po określeniu szczegółów szkolenia – ilość dni, wielkość grup, miejsce szkolenia, oczekiwania dotyczące organizacji, ilości prowadzących itp. – otrzymacie / otrzymają Państwo ofertę z ceną.

Usługi doradcze

Od kogo mogę uzyskać bliższe informacje na temat świadczonych usług doradczych?

Podobnie jak w przypadku szkoleń, także w przypadku usług, wskazany jest kontakt do osoby, która realizuje daną usługę.

Co to są modele kompetencyjne i czemu służą?

Model kompetencji to zestaw kompetencji związanych bezpośrednio z zadaniami i celami firmy, a także z jej wartościami i oczekiwanym stylem pracy. Jest jednym z podstawowych instrumentów zarządzania procesami HR, począwszy od rekrutacji i selekcji pracowników, po kształtowanie ścieżek kariery, szkolenia i rozwój, oceny okresowe, aż po motywowanie i wynagradzanie.

W jakiej formie świadczone są usługi coachingowe?

Zależnie od wyboru klienta, najczęściej coaching odbywa się w kontakcie bezpośrednim lub za pośrednictwem Skype, ale możliwe są także sesje telefoniczne lub mailowe.

Kto i w jakiej formie może korzystać z doradztwa zawodowego?

Każda osoba poszukująca wsparcia w zmianie lub w wyborze ścieżki zawodowej lub dalszego kierunku rozwoju i kształcenia, niezależnie od stażu pracy, doświadczenia zawodowego, fazy życia, aktualnego poziomu rozwoju kompetencji.

Czym jest i co bada FRIS i inne metody diagnozy personalnej?

Oferujemy kilka dostępnych na polskim rynku narzędzi do diagnozy personalnej. Wszystkie osoby, dokonujące diagnozy posiadają licencje z zakresu ich stosowania. FRIS to pierwsze polskie narzędzie, które bada Style Myślenia I Style Działania. Niezwykle pomocne w diagnozie zasobów zespołu, stylów komunikacji, sposobu podejścia do problemów, projektowania procesów i rozwiązywania konfliktów.

Na jakie wsparcie w zakresie rekrutacji mogę liczyć?

Udzielamy wsparcia na każdym etapie rekrutacji, począwszy od zamieszczania ogłoszeń, skończywszy na wyborze najlepszych kandydatów. Proces wspomagamy naszą autorską aplikacją Talent Plus. Jesteśmy także gotowi zaprojektować i przeprowadzić Ośrodek Oceny wspomagający rekrutację.

Talent Plus

Jakim firmom jest dedykowany Talent Plus?

Z aplikacji Talent Plus mogą korzystać wszystkie firmy pragnące zautomatyzować procesy związane z zarządzaniem. Talent Plus jest dedykowany kadrze kierowniczej, pracownikom oraz specjalistom z zakresu ZZL.

Jakie problemy w firmie rozwiązuje Talent Plus?

Talent plus pozwala zaoszczędzić czas oraz obniżyć koszty dzięki automatyzacji procesów takich jak obieg dokumentów, planowanie i prowadzenie ocen, zarządzanie szkoleniami, planowanie indywidualnego rozwoju pracowników, a także przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji oraz usprawnianie procesów RCP: planowanie grafików pracy zgodnie z przepisami.

Czy można zakupić pojedyncze funkcjonalności czy muszę kupić cały system?

Platforma Talent Plus posiada budowę modułową. Istnieje możliwość zakupu dowolnego modułu naszej aplikacji, bez konieczności instalowania pozostałych.

Jak długo wdraża się aplikację?

Wdrożenie w zależności od wielkości firmy i stopnia skomplikowania projektu trwa od 1 do 3 tygodni.

Jak wygląda wdrażanie Talent Plus?

Aplikacja jest bardzo intuicyjna i komunikatywna, dlatego końcowy użytkownik – Państwa pracownicy – nie wymaga dodatkowych szkoleń, co daje gwarancję, że  wdrożenie nie zaburzy ich bieżącej pracy.

Czym różnią się wersje Talent Plus i Talent Plus Edu?

Talent Plus Edu to moduł dedykowany Wyższym Uczelniom. Umożliwia Ocenę  kryteriów dotyczących działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej. Dodatkowo można skorzystać z funkcji do ankietowania nauczycieli przez studentów, obiegu dokumentów oraz rezerwacji sal dydaktycznych.

Menu